Linetantsuvõistlus

Nädalavahetusel toimusid Eesti II lahtised meistrivõistlused linetantsus.  Me võistlesime kolmes kategoorias: Team Proline Junior, Line Social Youth ja Team Showtime Junior.

Team Proline Junior kategoorias võistles meie klassi linetantsugrupp koos õpetaja Reedaga. Meie tiimi nimi oli May-Line (õpetaja Reet Juurikas) ja saavutasime I koha 🙂 Oleme kogu klassiga  väga õnnelikud selle üle. Siin on mõned fotod meist:

Line Social Youth oli individuaalne võistlus. Seal võistles koos meiega 13 tüdrukut. Pääsesime kõigis kolmes tantsus finaali ja saavutasime 6. ja 7. koha. Meie tantsutrenni tüdrukud olid kõik tublid. Marleen sai 5. koha ja Sirelin 4. koha. Meie tantsutrenni kõige noorem osaleja Hanna-Loore võistles teises kategoorias ja sai seal Eesti meistriks. Nii vahva! Siin mõned fotod veel:

Viimane kategooria oli Team Showtime Junior, kus võistlesime oma tantsugrupiga Kickin Chicks (õpetaja Kaie Seger). Seal saime konkurentsitult I koha 😉 Kuna üks meie grupi tüdrukutest oli haige, siis küsis Kaie kas keegi soovib teda asendada. Üks Ida-Virumaa tüdruk Lotte oli kohe nõus. Meil oli koos väga tore ja naljakas tantsida. Saime temaga ka rohkem tuttavaks. Siin on foto meie autasustamisest.

Marta ja Tuuli

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.